Jesteś właścicielem punktu gastronomicznego i poszukujesz sprawdzonej hurtowni jaj? Świetnie trafiłeś! U nas zamówisz jajka gastronomiczne, które spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Sprowadzamy je wyłącznie od zaufanych dostawców – ich zakłady oraz fermy kontroluje Inspekcja Weterynaryjna. Oferowane przez nas jaja do gastronomii przed opuszczeniem fermy są dezynfekowane promieniami UV. Podczas tego procesu białko wirusów, bakterii i pleśni ulega całkowitemu i bezpowrotnemu zniszczeniu. W ten sposób Wasz lokal gastronomiczny spełni wymagania, które muszą być zrealizowane przez firmy podające posiłki.

Jajka gastronomiczne od zaufanych dostawców

Naszą ofertę kierujemy do restauracji, hoteli, firm cateringowych, cukierni oraz wielu innych miejsc, w których sprzedawana jest żywność. Korzystając z naszych produktów, zapewniasz swoim klientom bezpieczną konsumpcję.

Proponowane przez nas jajka gastronomiczne wyróżniają się wyjątkowym smakiem. Osoby prowadzące własny biznes gastronomiczny, muszą zadbać o wiele kwestii, a jedną z nich jest korzystanie z wysokiej jakości produktów spożywczych. Jaja dezynfekowane UV z naszej hurtowni to doskonały wybór.

Współpraca z nami to czysta przyjemność

Hurtownia jaj Dantex to firma, której możesz zaufać. U nas zamówisz także jaja z chowu ściółkowego oraz jaja z wolnego wybiegu. Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klientów, ponieważ zależy nam, by maksymalnie spełnić ich oczekiwania. Wielu z nich współpracuje z nami od lat.

Bogate doświadczenie i bardzo dobra znajomość branży umożliwia nam fachowe doradztwo. Dlatego jeśli potrzebujecie porady podczas realizacji zamówienia, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Pomożemy Wam dobrać najlepsze rozwiązanie.

Współpraca z nami oparta jest na przejrzystych warunkach. Jesteśmy odpowiedzialni i można na nas polegać. Zapraszamy!

Dostępne są wszystkie klasy wagowe XL, L, M, S

  • Jajka pakowane są w opakowania detaliczne po 6, 10, 20 i 30 szt.
  • Opakowania detaliczne zapakowane w kartony zbiorcze po 180 lub 360 szt.
  • Dla odbiorców hurtowych opakowania zbiorcze układane są na paletę w zależności od wielkości po 9 000 szt.