Oferujemy jaja z chowu klatkowego, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. U nas masz gwarancję bezpieczeństwa sprzedawanych produktów. Ich zakłady i fermy kontrolowane są przez Inspekcję Weterynaryjną. Jaja z chowu klatkowego przed opuszczeniem fermy są dezynfekowane poprzez naświetlanie promieniami UV. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą.

Świeże jaja z chowu klatkowego

Jesteśmy rzetelną hurtownią, która dostarcza świeże jaja z chowu klatkowego o wyjątkowym smaku. Zapewniamy współpracę na przejrzystych oraz korzystnych warunkach. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. W ten sposób jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania zamawiających.

Służymy fachową poradą podczas realizacji zamówienia. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny albo przez formularz. Duża wiedza oraz wnikliwa znajomość branży umożliwia nam dopasowanie najlepszego dla klienta rozwiązania.

Jesteśmy specjalistami w swojej branży

Hurtownia jaj Dantex to miejsce, w którym zamówisz przepyszne jaja z chowu klatkowego w przystępnej cenie. Dostępne są u nas również jaja z chowu ściółkowego oraz jaja z wolnego wybiegu.

Jesteśmy przedstawicielem Fermy Drobiu Kałużny, prowadzącym produkcję jaj od przeszło 40 lat. Nasza działalność obejmuje głównie Wielkopolskę, jednak posiadamy również wielu Klientów z innych województw. Niezwykle istotny jest dla nas kontakt z zamawiającym, a także zapewnienie ciągłości dostaw. Ze sporą liczbą Klientów nawiązaliśmy wieloletnią współpracę, a nawet przyjaźnie. Z naszej oferty korzystają firmy, w tym restauracje, cukiernie, firmy cateringowe, jak również osoby indywidualne.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą hurtownią.

Dostępne są wszystkie klasy wagowe XL, L, M, S

  • Jajka pakowane są w opakowania detaliczne po 6, 10, 20 i 30 szt.
  • Opakowania detaliczne zapakowane w kartony zbiorcze po 180 lub 360 szt.
  • Dla odbiorców hurtowych opakowania zbiorcze układane są na paletę w zależności od wielkości po 9 000 szt.