W naszej hurtowni dostępne są pyszne jaja z chowu ściółkowego. Zapewniamy najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo oferowanych produktów. Sprzedawane przez nas jajka z chowu ściółkowego pochodzą wyłącznie od zaufanych dostawców. Ich zakłady oraz fermy kontroluje Inspekcja Weterynaryjna. Jaja chowu ściółkowego, zanim opuszczą fermę, są dezynfekowane poprzez naświetlanie promieniami UV. Bogate doświadczenie w branży oraz duża wiedza sprawiają, że wiemy, jak spełnić wymagane normy.

Najlepsze jaja z chowu ściółkowego

Poszukujesz sprawdzonej hurtowni jaj, która dostarczy Ci najlepsze produkty? Doskonale trafiłeś! Wielu zadowolonych klientów może potwierdzić, że współpraca z nami to czysta przyjemność! Wyróżnia nas indywidualne podejście do zamawiających, ponieważ zależy nam, by maksymalnie spełnić ich oczekiwania. Chcesz zapytać o coś związanego z zamówieniem, a może potrzebujesz porady podczas realizacji zakupu? W takim razie skontaktuj się z nami przez maila, telefon lub poprzez formularz. Dopasujemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie.

Dantex – specjaliści w branży

Hurtownia jaj Dantex to specjaliści w swojej branży. Zamówisz tutaj jaja z chowu ściółkowego w korzystnej cenie. Naszym klientom jesteśmy w stanie zaoferować uczciwą współpracę. Wyborny, wiejski smak, jaki posiadają proponowane przez nas jaja ze ściółki, doceniło już wielu zamawiających.

Nasza działalność obejmuje przede wszystkim Wielkopolskę, ale posiadamy również wielu klientów z innych województw. Bardzo istotny jest dla nas kontakt z klientem oraz zagwarantowanie ciągłości dostaw. Często owocuje to wieloletnią współpracą, a nawet przyjaźnią z zamawiającymi.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Dostępne są wszystkie klasy wagowe XL, L, M, S

  • Jajka pakowane są w opakowania detaliczne po 6, 10, 20 i 30 szt.
  • Opakowania detaliczne zapakowane w kartony zbiorcze po 180 lub 360 szt.
  • Dla odbiorców hurtowych opakowania zbiorcze układane są na paletę w zależności od wielkości po 9 000 szt.