Oferujemy świeże jaja z wolnego wybiegu. Pochodzą one od kur, które swobodnie poruszają się po wyznaczonym terenie. Mieszkają w kurnikach i mogą korzystać z wybiegu na świeżym powietrzu, gdzie biegają oraz grzebią w ziemi. W kurniku dostępna odpowiednia ilość słomy, która pokrywa minimum 1/3 powierzchni. Jajka od kur z wolnego wybiegu oznaczone są numerem 1. Na metrze kwadratowym nie może znajdować się więcej niż 9 kur i na każdą powinny przypadać 4 metry wybiegu.

Dantex – jaja z wolnego wybiegu od sprawdzonych producentów

Wszystkie jajka wiejskie z wolnego wybiegu pochodzą od sprawdzonych producentów, których nadzoruje Inspekcja Weterynaryjna. Dzięki temu macie pewność doskonałej jakości oraz bezpieczeństwa produktów. Jaja z chowu na wolnym wybiegu przed opuszczeniem naświetlane są promieniami UV w celu zdezynfekowania. Mamy duże doświadczenie w branży i dobrze wiemy, jak ważne jest, by spełnić wszystkie wymagane normy.

Ponadto sprzedawane przez nas jajka z wolnego wybiegu zamówić można w atrakcyjnej cenie.

Zapraszamy do współpracy!

U nas zamówisz przepyszne jaja z wolnego wybiegu. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantujemy również ciągłość dostaw. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, że warto podjąć współpracę z naszą firmą. Hurtownia jaj Dantex to świetny wybór, co potwierdzić może wielu zadowolonych Klientów! Jeśli masz pytania dotyczące zamówienia, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Chętnie odpowiemy, a w razie potrzeby doradzimy. Wyróżnia nas świetna znajomość branży, dlatego wiemy, jak dobrać najlepsze rozwiązanie dla naszych Klientów.

Dostępne są wszystkie klasy wagowe XL, L, M, S

  • Jajka pakowane są w opakowania detaliczne po 6, 10, 20 i 30 szt.
  • Opakowania detaliczne zapakowane w kartony zbiorcze po 180 lub 360 szt.
  • Dla odbiorców hurtowych opakowania zbiorcze układane są na paletę w zależności od wielkości po 9 000 szt.